Munkatársak

Munkatársak

 

Név

Munkakör

Telefonszám

E-mail cím

 
Vezetőség
Fábri Eufrozina kancellár 06-70-657-1912 fabri.eufrozina@hmszc.hu  
Tóth Zsolt főigazgató 06-70-657-1912 toth.zsolt@hmszc.hu  
Bodó Beáta főigazgatóhelyettes 06-70-657-1912 bodo.beata@hmszc.hu  
Mezei Krisztina gazdasági vezető 06-30-481-0304 mezei.krisztina@hmszc.hu  
Titkárság
Argyilán Andrea titkárságvezető 06-70-641-3013 argyilan.andrea@hmszc.hu  
Papp Eszter adminisztrációs ügyintéző 06-70-657-1912 papp.eszter@hmszc.hu  
Tanügy
Aux Krisztina tanügyi referens 06-70-641-3013 krisztina.aux@hmszc.hu  
Pócs Viktória szakképzési referens 06-70-657-1912 pocs.viktoria@hmszc.hu  
Pénzügyi és Számvitel Osztály
Juhász Erika osztályvezető 06-70-641-2997 juhasz.erika@hmszc.hu  
Balázs-Hrabecz Zsuzsanna pénzügyi ügyintéző

06-30-849-3823

06-70-641-2975

hrabecz.zsuzsanna@hmszc.hu  
Birinyi Zsófia pénzügyi ügyintéző birinyi.zsofia@hmszc.hu  
Ipacs Melinda pénzügyi ügyintéző ipacs.melinda@hmszc.hu  
Jogi és Humánpolitikai Osztály
Szitás Erika osztályvezető 06-70-657-1905 szitas.erika@hmszc.hu  
Nyikes Dóra munkaügyi előadó 06-30-849-3803 nyikes.dora@hmszc.hu  
Petrusz Kata munkaügyi előadó 06-70-641-2998 hervai.katalin@hmszc.hu  
Bocsa Levente munkaügyi ügyintéző 06-70-641-3003 bocsa.levente@hmszc.hu  
Projektkezelési és Informatikai Fejlesztési Osztály
Nyeste Gábor osztályvezető 06-30-781-2465 nyeste.gabor@hmszc.hu  
Szőke Csilla projektmenedzser 06-70-3311-674 szoke.csilla@hmszc.hu  
Hadobásné Tóth Cecília pályázati ügyintéző 06-70-331-1408 toth.cecilia@hmszc.hu  
Benke Lilla projektasszisztens 06-70-331-1408 benke.lilla@hmszc.hu  
Barócsi Martin vezető rendszergazda 06-70-400-2871 barocsi.martin@hmszc.hu  
Beruházási- Műszaki és Üzemeltetési Osztály
Hadobás Zoltán műszaki koordinátor 06-70-331-2076 hadobas.zoltan@hmszc.hu  
Derecskei Zoltán általános ügyintéző 06-30-849-3798 derecskei.zoltan@hmszc.hu  

 

 

 

Képzési Osztály

 
Erdélyiné Kelemen Bettina osztályvezető 06-30-160-0165 kelemen.bettina@hmszc.hu  
Molnárné Bóta Boglárka felnőttképzési ügyintéző 06-70-657-1906 bota.boglarka@hmszc.hu  
Heves Megyei Vizsgaközpont  
Montvai Enikő vizsgaközpont-vezető 06-70-331-1346 montvai.eniko@hmszc.hu  
Gyuris Sándor gazdasági munkatárs 06-70-3311-357 gyuris.sandor@hmszc.hu  
Szász Antónia minőségirányítási vezető 06-70-641-2977 szasz.antonia@hmszc.hu  
Bódi Nikoletta titkárságvezető   bodi.nikoletta@hmszc.hu  

 

szabotfeh