Munkatársak

Munkatársak

 

Név

Munkakör

Telefonszám

E-mail cím

 

Vezetőség

Fábri Eufrozina

kancellár

06-70-331-1480

fabri.eufrozina@hmszc.hu

 

Tóth Zsolt

főigazgató

06-70-641-2975

toth.zsolt@hmszc.hu

 

Bodó Beáta

főigazgatóhelyettes

06-70-6688-014

bodo.beata@hmszc.hu

 

Mezei Krisztina

gazdasági vezető

06-30-481-0304

mezei.krisztina@hmszc.hu

 

Titkárság

Argyilán Andrea

titkárságvezető

06-70-641-3013

argyilan.andrea@hmszc.hu

 

Papp Eszter

adminisztrációs ügyintéző

06-70-657-1912

papp.eszter@hmszc.hu

 

Tanügy

Aux Krisztina

tanügyi referens

06-70-641-3013

krisztina.aux@hmszc.hu

 

Pénzügyi és Számvitel Osztály

Juhász Erika

osztályvezető

06-70-641-2997

juhasz.erika@hmszc.hu

 

Balázs-Hrabecz Zsuzsanna

pénzügyi ügyintéző

06-30-849-3823

06-70-641-2975

hrabecz.zsuzsanna@hmszc.hu

 

Birinyi Zsófia

pénzügyi ügyintéző

birinyi.zsofia@hmszc.hu

 

Ipacs Melinda

pénzügyi ügyintéző

ipacs.melinda@hmszc.hu

 

Jogi és Humánpolitikai Osztály

Szitás Erika

osztályvezető

06-70-657-1905

szitas.erika@hmszc.hu

 

Nyikes Dóra

munkaügyi előadó

06-30-849-3803

nyikes.dora@hmszc.hu

 

Petrusz Kata

munkaügyi előadó

06-70-641-2998

hervai.katalin@hmszc.hu

 

Bocsa Levente

munkaügyi ügyintéző

06-70-641-3003

bocsa.levente@hmszc.hu

 

Projektkezelési és Informatikai Fejlesztési Osztály

Nyeste Gábor

osztályvezető

06-30-781-2465

nyeste.gabor@hmszc.hu

 

Szőke Csilla

projektmenedzser

06-70-3311-674

szoke.csilla@hmszc.hu

 

Hadobásné Tóth Cecília

pályázati ügyintéző

06-70-331-1408

toth.cecilia@hmszc.hu

 

Barócsi Martin

vezető rendszergazda

06-70-400-2871

barocsi.martin@hmszc.hu

 

Beruházási- Műszaki és Üzemeltetési Osztály

Sós Balázs Bertalan

osztályvezető

06-30-218-8226

sos.balazs@hmszc.hu

 

Hadobás Zoltán

műszaki koordinátor

06-70-331-2076

hadobas.zoltan@hmszc.hu

 

Derecskei Zoltán

általános ügyintéző

06-30-849-3798

derecskei.zoltan@hmszc.hu

 

 

 

 

Képzési Osztály

 

Erdélyiné Kelemen Bettina

osztályvezető

06-30-160-0165

kelemen.bettina@hmszc.hu

 

Molnárné Bóta Boglárka

felnőttképzési ügyintéző

06-70-657-1906

bota.boglarka@hmszc.hu

 

Heves Megyei Vizsgaközpont

 

Montvai Enikő

vizsgaközpont-vezető

06-70-331-1346

montvai.eniko@hmszc.hu

 

Gyuris Sándor

gazdasági munkatárs

06-70-3311-357

gyuris.sandor@hmszc.hu

 

Szász Antónia

minőségirányítási vezető

06-70-641-2977

szasz.antonia@hmszc.hu

 

Bódi Nikoletta

titkárságvezető

 

bodi.nikoletta@hmszc.hu