Munkatársak

Név Munkakör Telefonszám @

Vezetőség

Fábri Eufrozina kancellár 06-70-331-1480 fabri.eufrozina@hmszc.hu
Tóth Zsolt főigazgató 06-70-641-2975 toth.zsolt@hmszc.hu
Jamrik Gábor főigazgató-helyettes 06-30-160-0165 jamrik.gabor@hmszc.hu
Mezei Krisztina gazdasági vezető 06-30-481-0304 mezei.krisztina@hmszc.hu

Titkárság

Argyilán Andrea titkárságvezető 06-70-641-3013 argyilan.andrea@hmszc.hu
Erdélyiné Kelemen Bettina adminisztrációs ügyintéző 06-70-657-1912 kelemen.bettina@hmszc.hu

Tanügy

Nagy Norbert tanügyi szakmai vezető 06-70-657-1912 nagy.norbert@hmszc.hu
Aux Krisztina tanügyigazgatási és pályaorientációs munkatárs 06-70-641-3013 krisztina.aux@hmszc.hu

Pénzügyi és Számvitel Osztály

Kissné Juhász Erika osztályvezető 06-70-641-2997 juhasz.erika@hmszc.hu
Balázs-Hrabecz Zsuzsanna pénzügyi ügyintéző

06-30-849-3823

06-70-641-2975

hrabecz.zsuzsanna@hmszc.hu
Birinyi Zsófia könyvelő analitikus birinyi.zsofia@hmszc.hu
Ipacs Melinda pénzügyi asszisztens ipacs.melinda@hmszc.hu

Humánpolitikai Osztály

Szitás Erika osztályvezető 06-70-657-1905 szitas.erika@hmszc.hu
Bódiné Rendes Melinda munkaügyi előadó 06-70-641-3003 rendes.melinda@hmszc.hu
Nyikes Dóra munkaügyi ügyintéző 06-70-641-2998 nyikes.dora@hmszc.hu
Petruszné Hervai Katalin munkaügyi ügyintéző 06-70-641-2998 hervai.katalin@hmszc.hu

Projektkezelési és Informatikai Fejlesztési Osztály

Nyeste Gábor osztályvezető 06-30-781-2465 nyeste.gabor@hmszc.hu
Szőke Csilla projektmenedzser 06-70-3311-674 szoke.csilla@hmszc.hu
Kádár Franciska projektasszisztens 06-70-641-2977 kadar.franciska@hmszc.hu
Kovácsné Szarvas Judit projektasszisztens 06-70-3311-408 szarvas.judit@hmszc.hu
Barócsi Martin rendszergazda 06-70-400-2871 barocsi.martin@hmszc.hu

Intézményműködtetési és Vagyongazdálkodási Osztály

Gyuris Sándor osztályvezető 06-70-331-1357 gyuris.sandor@hmszc.hu
Csizmarik József beruházási és műszaki ügyintéző 06-30-849-3861 csizmarik.jozsef@hmszc.hu
Hadobás Zoltán beruházási és műszaki ügyintéző 06-70-331-2076 hadobas.zoltan@hmszc.hu
Sós Balázs Bertalan műszaki ügyintéző 06-30-218-8226 sos.balazs@hmszc.hu
Derecskei Zoltán általános ügyintéző 06-30-849-3798 derecskei.zoltan@hmszc.hu
Hadobásné Tóth Cecília szakmai asszisztens 06-70-331-1408 toth.cecilia@hmszc.hu
Szamosi Péter adatvédelmi tisztviselő; informatikai-műszaki ügyintő 06-30-849-3798 szamosi.peter@hmszc.hu

Felnőttképzési Osztály

Montvai Enikő osztályvezető 06-70-331-1346 montvai.eniko@hmszc.hu
Bódi Nikoletta felnőttképzési ügyintéző 06-70-657-1906 bodi.nikoletta@hmszc.hu
Molnárné Bóta Boglárka felnőttképzési ügyintéző 06-70-657-1906 bota.boglarka@hmszc.hu